FlightGear

FlightGear 2.4.0

Darmowy symulator lotu na Mac

FlightGear to darmowy, realistyczny symulator lotu. Jak na darmowy i otwarty program odznacza się on niezwykłym wręcz realizmem. Jeśli kochasz latanie, pobierz FlightGear. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Duży realizm
  • Darmowy
  • Wiele rodzajów różnego typu samolotów

Wady

  • Grafika mogłaby być lepsza
  • Skomplikowana obsługa

Doskonały
9

FlightGear to darmowy, realistyczny symulator lotu. Jak na darmowy i otwarty program odznacza się on niezwykłym wręcz realizmem. Jeśli kochasz latanie, pobierz FlightGear.

FlightGear pozwala nam zaznać wolności jaką cieszą się ptaki. Symulator nie oferuje żadnych misji, ani zadań. Musimy jedynie wystartować i cieszyć się lotem. Twórcy gry postawili przede wszystkim na realizm i to właśnie on jest najmocniejszą stroną FlightGear. Samoloty zachowują się dokładnie tak jak ich prawdziwe odpowiedniki. Zachowane są wszystkie prawa fizyki.

W zasadzie jedyny mankament FlightGear to grafika. Jak na darmowy jest ona całkiem niezła, ale jakość niektórych tekstur mogłaby być lepsza. Mocną stroną symulatora są dostępne maszyny. Standardowo, w grze mamy do dyspozycji 30 samolotów. Ze strony projektu (znajdziesz ją w sekcji dodatki) można jednak pobrać wiele innych, w tym maszyny wojskowe i śmigłowce.

FlightGear jest przeznaczony dla pasjonatów. Brak misji i realizm sprawiają, ze nie jest to gra dla niedzielnych pilotów. Nauka obsługi symulatora może zająć spor czasu, lecz dla prawdziwych asów przestworzy to nic w porównaniu z satysfakcją z realistycznej symulacji.

FlightGear to doskonały symulator dla wszystkich fanów lotnictwa. Nie jest może tak dopracowany jak X-plane, ale za darmo otrzymujemy bardzo dobry produkt.

FlightGear

Download

FlightGear 2.4.0